Teherautó szerelő állás

Teherautó szerelő munka Egerben

A TR-Vansról:

Cégünk több mint 11 éve tevékenykedik az autóiparban. Kezdetben tehergépjárművek forgalmazásával indultunk, ma már szolgáltatásaink folyamatos fejlesztésének köszönhetően teljeskörű szolgáltatást nyújtunk cégeknek gépjárműveik üzemeltetésével kapcsolatban. Szerviz szerződésekkel, tartós bérlet konstrukcióval igyekszünk minnél jobban megkönnyíteni partnereink munkáját. Jelenleg 13 nagyszerű munkatárssal dolgozunk. Alap értékünk a fejlődni akarás, tudásvágy, így szervezetünk folyamatosan egyre jobb lesz. Hiszünk benne, hogy kizárólag jó munkakörnyezetben, szakértő munkatársakkal tudunk megfelelő színvonalú szolgáltatást nyújtani.

A pozícióról:

Főbb feladatok:

Teherautók szervizelése

Munkáink nagy része szerződéses partnereink tehergépjárműveinek időszakos szervizelése.

Műszaki vizsgára felkészítés

Tehergépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése.

Állapot felmérés

Tehergépjárművek átvizsgálása, hibák feltárása.

Elvárások

Képesítés

Autószerelő szakirány.

Szakmai tapasztalat

A pozícióhoz legalább 2 év szakmai tapasztalat szükséges.

Önálló munkavégzés

Proaktivitás, önálló munkavégzés.

Logikus gondolkodásmód

Kisebb projektek szervezése, megvalósítása önállóan és csapatban is.

Amit kínálunk:

Bejelentett munkaviszony

Stabil céges háttér.

Versenyképes fizetés

Alapbér + egyéb juttatás. Egyéb munkatársi kedvezmények.

Kiszámítható munkaidő

Minden hétköznap 8:00-16:00-ig tart nyitva műhelyünk.

Fejlődési lehetőség

Szakmai képzések, tanulási lehetőség.

Mentorálás

Az első naptól kezdve egy tapasztalt szakember segíti új munkatársaink beilleszkedését.

Támogató csapat

Nyitott és támogató vezetői hozzáállás, kellemes kollégális légkör.

Túlóra lehetőség

Mivel partnereink száma folyamatosan emelkedik, ezért van lehetőség túlórára, béren felüli kifizetéssel.